Zavolajte nám! +421 948 847 846
Napíšte nám! info@mr-will.com
  • Sledujte sociálne siete

O nás

Základom úspešného projektu, akým sa nepochybne proteínové bistro Mr. WILL stal, je nadšenie a dobrý nápad. Ten bol naozaj skvelý a realizácia na seba nenechala dlho čakať. Myšlienka vytvoriť kvalitnú stravu, určenú pre športovcov a nadšencov zdravej výživy bola tak inšpirujúca, že už pri počiatočnom tvorení receptov bolo cítiť obrovský potenciál. Fantázia pracovala na plné obrátky a množstvo nápadov vytvorilo jedinečný koncept, ktorý na Slovensku nemá konkurenciu.

Pre koho je proteínová strava vhodná?

Absolútne pre každého. Na svoje si prídu aktívni športovci, nadšenci zdravého životného štýlu, labužníci, ale aj tí, ktorý majú sedavé zamestnanie, rôzne zdravotné obmedzenia či náhodní okoloidúci, ktorých k nám priveje lákavá vôňa z kuchyne.

Čo u nás nájdete?

Vždy sme doma počúvali, že najdôležitejším jedlom dňa sú raňajky. Z tohto dôvodu sme tu pre Vás už od skorého rána. Skutočne pestrá a rôznorodá ponuka Vám dáva možnosť vybrať si podľa toho, na čo máte aktuálne chuť, aké nutričné hodnoty potrebujete doplniť, či podľa pracovnej vyťaženosti. Nájdete u nás bežnú stabilnú ponuku, obedové menu, proteínové nápoje, zákusky, rôzne sladké dobroty, domáce tyčinky a mnoho ďalšieho.

Z čoho varíme?

Kvalita a chuť je pre nás najdôležitejšia. To je hlavný dôvod, prečo si nechávame na mieru vyrábať vlastné proteíny u slovenského výrobcu, namiešané z tých najkvalitnejších ingrediencií bez pridávania škodlivých látok, ktoré pozitívny účinok proteínu znehodnocujú. Väčšinu produktov nakupujeme od domácich výrobcov, ktorí okrem kvalitných produktov a mnohokrát originálnych receptúr ponúkajú o poznanie plnšiu chuť a prirodzenú vôňu.

Zdravý fast food?

Ponúkame alternatívu všetkým, ktorí z časového hľadiska nemajú inú možnosť, ako zvoliť rýchle občerstvenie. Všetkým, ktorí si do teraz nemali z čoho vyberať, a volili menšie zlo. Pre všetkých, ktorí chcú skoncovať so stravou, ktorá dlhodobo negatívne vplýva na ich zdravie.

Sme ekologickí!

Používame sezónne domáce plody zo záhradky z domácej produkcie. Všetky obalové materiály používame výhradne z ľahko rozložiteľných, ekologických materiálov ako sú napríklad cukrová trstina, bioplast a podobne.