Zavolajte nám! +421 948 847 846
Napíšte nám! info@mr-will.com
  • Sledujte sociálne siete

Donáška

Vychutnajte si zdravé a chutné jedlo z pohodlia domova, kancelárie či kdekoľvek v Košiciach a okolí. Stačí zvoliť jednu z možností donáškovej služby a my sa o zbytok postaráme. Spoľahlivá donášková služba je tu pre Vás každý pracovný deň počas otváracích hodín prevádzky. Prajeme Vám dobrú chuť.

Priamo od Mr. WILLa

Jednou z možností, ako si objednať donáškovú službu je priama linka do bistra, kde preberieme objednávku priamo my. V tomto prípade stačí, ak si vyberiete položky z jedálneho lístka alebo obedového menu a nadiktujete spolu s ostatnými údajmi podrobnosti pri tvorbe objednávky. Následne Vám objednávku doručíme a zrealizujeme hotovostnú platbu.

Bistro.sk

K dispozícií máte aj známy portál alebo jednoduchú aplikáciu Bistro.sk. Systém Vás prevedie procesom vytvorenia objednávky, ktorú viete uhradiť aj bezhotovostne. Po potvrdení objednávky Vám jedlo doručíme.

Bolt Food

K dispozícií máte aj známy portál alebo jednoduchú aplikáciu Bolt Food. Systém Vás prevedie procesom vytvorenia objednávky, ktorú viete uhradiť aj bezhotovostne. Po potvrdení objednávky Vám jedlo doručíme.

Wolt

K dispozícií máte aj známy portál alebo jednoduchú aplikáciu Wolt. Systém Vás prevedie procesom vytvorenia objednávky, ktorú viete uhradiť aj bezhotovostne. Po potvrdení objednávky Vám jedlo doručíme.