Zavolajte nám! +421 948 847 846
Napíšte nám! info@mr-will.com
  • Sledujte sociálne siete

Donáška

Vychutnajte si zdravé a chutné jedlo z pohodlia domova, kancelárie či kdekoľvek v Košiciach a okolí. Stačí zvoliť jednu z možností donáškovej služby a my sa o zbytok postaráme. Spoľahlivá donášková služba je tu pre Vás každý pracovný deň počas otváracích hodín prevádzky. Prajeme Vám dobrú chuť.

Priamo od Mr. WILLa

Jednou z možností, ako si objednať donáškovú službu je priama linka do bistra, kde preberieme objednávku priamo my. V tomto prípade stačí, ak si vyberiete položky z jedálneho lístka alebo obedového menu a nadiktujete spolu s ostatnými údajmi podrobnosti pri tvorbe objednávky. Následne Vám objednávku doručíme a zrealizujeme hotovostnú platbu.

Donáška
Donáška
Donáška
Donáška
Donáška
Donáška

Bistro.sk

K dispozícií máte aj známy portál alebo jednoduchú aplikáciu Bistro.sk. Systém Vás prevedie procesom vytvorenia objednávky, ktorú viete uhradiť aj bezhotovostne. Po potvrdení objednávky Vám jedlo doručíme.

Donáška
Donáška
Donáška
Donáška
Donáška
Donáška

Bolt Food

K dispozícií máte aj známy portál alebo jednoduchú aplikáciu Bolt Food. Systém Vás prevedie procesom vytvorenia objednávky, ktorú viete uhradiť aj bezhotovostne. Po potvrdení objednávky Vám jedlo doručíme.

Donáška
Donáška
Donáška
Donáška
Donáška
Donáška